Vánoční večírek CLEVER°MAPS'

Ve čtvrtek 4.12. jsme se opět sešli ve Vinařství Hanuš v nedaleké Blučině. Tentokrát zde byl ale nejenom tým CLEVER°ASSETS’ jako v říjnu, ale celý tým CLEVER°MAPS’. Přijeli jsme přivítat Vánoce. 

Začneme ale od začátku. Ráno jsme v brněnské kanceláři společně nazdobili stromeček. Zbytek dopoledne jsme pak všichni pilně pracovali, abychom po obědě mohli vyrazit na místo. Hned na úvod jsme navštívili místní rozhlednu. Cesta k ní nebyla kvůli nedávnému počasí jednoduchá, zachránila nás ale sekerka, která původně sloužila v kanceláři na ukotvení stromečku do stojanu. Jak se na Vánoce patří, udělali jsme dobrý skutek a cestu i pro další návštěvníky zpřístupnili. Na rozhledně potom nechyběl podrobný výklad místního znalce Oldy Kahouna o její historii a nechyběla také skupinová fotografie všech zúčastněných. 

Po návratu z rozhledny jsme zasedli ke stolu a společně s Honzou Sirotkem a Sidem (Koučem) jsme zhodnotili uplynulý rok, věnovali jsme se dalšímu růstu naší firmy a zahráli si také pro ještě lepší atmosféru společně hry. Dokázali jsme si, že jsme opravdu nadšený tým. Samozřejmě jsme nezapomněli ani na vánoční dárky.

Po bohaté nadílce jsme se dočkali návštěvy sklepa, po které přišlo velké překvapení v podobě živé hudby místních Blučiňáků. Jako správný kapelník nám Olda zahrál na svůj klarinet a zazpíval. Posilněni ze sklepa jsme nezapomněli ani na taneček, kde kluci mohli ocenit rozšiřující se „ženský tým“ v CLEVER°MAPS’. Mohlo by se zdát, že tímto by večírek mohl být u konce. My ho ale obohatili ještě malým ohňostrojem a někteří nezapomněli ani na tradiční večerní výstup na rozhlednu.

V pátek jsme se plni zážitků všichni vrátili do práce a už se těšíme na další společnou akci, kterou bude nejspíš lyžování v rakouském středisku Stuhleck.