CLEVER°MAPS’ ze ♥

“No to je báječné. Dětská nemocnice je velkým “spotřebitelem” hraček. Ono je dost těžké odejmout dětem hračku, která je věrně provázela při hospitalizaci a při návratu domů ji prostě nechtějí opustit.” Takto nadšeně reagovala asistentka ředitele FN Brno paní Dagmar Zouharová na nabídku našeho kolegy Oldy Kahouna, který navázal na nový interní projekt naší společnosti s názvem CLEVER°MAPS’ ze ♥ a  rozhodl se podarovat dětem v nemocnici dva pytle plyšáků.

K Oldovým dvěma pytlům přibyli ze strany kolegů další plyšáci a dne 12.11.2014 byly všechny vybrané  hračky odvezeny do brněnské nemocnice. 

Se stejným nadšením jsme se setkali také ze strany ředitelky charitativní organizace v pražských Stodůlkách, paní Heleny Ryklové, ohledně naší nabídky uspořádat sbírku oblečení a bot pro “charitní šatník”.

Podle slov Kristýny Vyskočilové, která pracuje ve zmíněné charitě, všechno co se do “šatníku” odevzdá je vydáváno např. sociálně slabším rodinám, bezdomovcům a dalším potřebným a to zdarma, vždy v otevíracích hodinách “šatníků”.

Sedm pytlů a velkých tašek plných oblečení a bot jsme do Stodůlek odvezli v pondělí 10.11.2014.

Oblečení i boty nadále sbíráme a v zásobování “charitního šatníku” plánujeme pokračovat i nadále.